O nas

 

Jesteśmy praktykami:

Od 2009 roku prowadzimy największą wypożyczalnię bagażników THULE w Polsce.  

Od 20 lat wozimy na swoich samochodach box-y bagażowe, rowery, sprzęt windsurfingowy i narty. 

Z własnego doświadczenia wiemy, że w tej dziedzinie najważniejsze jest bezpieczeństwo, a bezpieczeństwo może zapewnić tylko Jakość. Dlatego Sprzedajemy i Wypożyczamy sprzęt najwyższej jakości, czyli bagażniki Thule
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo poprzez sprzęt najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami co przekłada się zawsze na 100% zadowolenie Klienta i pełną gwarancję na sprzedawany asortyment oraz jakość usług wypożyczalni.
Mieścimy się w Łomiankach pod Warszawą, przy samej trasie na Gdańsk. Posiadamy duży parking.

 

 siedziba wypozyczalni

 

Zakresy naszej działalności:

 

  • Oferta Wypożyczalni kierowana jest do szerokiego grona użytkowników samochodów. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdego Klienta. Wyznaczyliśmy sobie jako podstawowy cel: możliwość zamontowania wypożyczonego bagażnika na każdym typowym/popularnym samochodzie wyprodukowanym po 2000 roku.  Wystarczy tylko, że Klient z odpowiednim wyprzedzeniem złoży rezerwację i poinformuje szczegółowo o marce, typie i roczniku samochodu.
  • Oferta Handlowa skierowana jest do osób zainteresowanych zakupem na własność BOX-ów oraz bagażników. Sprzęt przez nas sprzedawany będzie miał zawsze konkurencyjną cenę, najlepsza jakość i pełną gwarancję producenta.

 

 

Łącząc obydwie działalności, czyli możliwość wypożyczenia i przetestowania oferowanych przez nas box-ów i bagażników oraz możliwość dokonania zakupu nieużywanego asortymentu, stwarzamy warunki do dokonania w 100% pewnych i udanych zakupów.

 

 

Co wyróżnia nas od innych?
  • U nas, jeżeli nie masz swoich belek, wypożyczymy Ci profesjonalne belki do boxa zazwyczaj gratis. W większości wypożyczalni nie wypożyczysz boxa z belkami, musisz je kupić lub przynajmniej dokupić zestaw dopasowujący.
  • U nas, montaż zawsze odbywa się na stanowisku na hali pod dachem, w komfortowych warunkach . Miejsca mocowania bagażnika są zawsze wyczyszczone i przygotowane według zaleceń producenta. W większości wypożyczalni montaż boxa odbywa się pod gołym niebem w śniegu deszczu itp.
  • Posiadamy sprzęt najwyższej jakości i zawsze mamy aktualnie najnowsze modele BOX-ów THULE.

 

 

ZAPRASZAMY!

Sklep internetowy Shoper.pl